میلگرد ابهر

 قیمت میلگرد سیادن ابهر مانند تمام آهن‌آلات، در شرایط مختلف و با عوامل متعددی تغییر می‌کند. این نوسان قیمت باعث شده مشتریان این محصول، برای خرید آن سردرگم شوند و قیمت محصول را نتوانند پیش‌بینی کنند. همان‌طور که می‌دانید، برای خرید محصولات آهنی و فولادی، لازم است قیمت آن‌‌ها را به صورت لحظه‌ای رصد کنیم تا در بهترین زمان ممکن خرید کنیم. برای اطلاع از دلایل تغییر قیمت میلگرد سیادن ابهر و پیش بینی قیمت این محصول در روزهای آینده، در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد سیادن ابهر

سیادن ابهر

شرکت فولاد سیادن ابهر  در سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و محصولاتی همچون میلگردهای آجدار  و مقاطع آهنی را مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 تولید می‌کند. این شرکت انواع میلگرد آجدار در گرید A2 ,A3 در سایزهای 10 – 22 میلی‌متری به بازار عرضه می‌کند.

سیادن ابهر یکی از بزرگترین تولید کنندگان فرآورده‌های فولادی و آهنی در ایران است و بیش از 500 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در این شرکت مشغول به فعالیت هستند. ظرفیت تولید این واحد صنعتی بیش از 288 هزار تن آهن‌آلات در سال است و قسمت بزرگی از فروش محصولات این شرکت از طریق بورس کالا به بازار عرضه می‌شود. فولاد سیادن ابهر در سال 1390-1391  به عنوان کارآفرین برتر و واحد تولیدی نمونه در حوزه صنایع و معادن برگزیده شد.

 سایزبندی میلگرد ابهر

شرکت تولید کننده میلگرد ابهر انواع میلگردهای آجدار موازی و جناقی را از سایز 8 الی 28 میلی متر  براساس استاندارد ملی ایران 3132 در  دو گرید A2,A3 تولید می‌کند. البته با توجه به وجود فن‌آوری‌های به‌روز و  پیشرفته، تولیدات این شرکت بر حسب سایر استانداردهای جهانی و بین المللی نیز ساخته می‌شوند. این استانداردها خصوصیات شیمیایی، فیزیکی، مکانیکی و مشخصات فنی تعریف شده‌ای را برای تولید انواع آهن آلات، مخصوصا‌ میلگردها، در بر دارد.

جدول سایزبندی میلگرد ابهر به شکل زیر است:

ردیف

نوع میلگرد

حالت

آنالیز

وزن

واحد

Size (mm)

1

میلگرد 8

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

--

kg

8

2

میلگرد 8

شاخه‌ای آجدار

A2

5.5

kg

8

3

میلگرد 10

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

7.44

kg

10

4

میلگرد 10

شاخه‌ای آجدار

A2

7.44

kg

10

5

میلگرد 12

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

10.68

kg

12

6

میلگرد 12

شاخه ای آجدار

A2

10.68

kg

12

7

میلگرد 14

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

14.5

kg

14

8

میلگرد 16

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

18.9

kg

16

9

میلگرد 18

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

23.9

kg

18

10

میلگرد 20

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

29.6

kg

20

11

میلگرد 22

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

35.64

kg

22

12

میلگرد25

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

45

kg

25

13

میگرد 28

شاخه‌ای آجدار جناقی

A3

58

kg

28

           
             

علامت اختصاری میلگرد ابهر

شناسایی اصالت ساخت فرآورده‌های فولادی با وجود محصولات متعدد و متنوع در بازار، کاری سخت به نظر می‌رسد. بنابراین برای تشخیص میلگردهای اصل از تقلبی، علامت اختصاری میلگرد هر کارخانه بر روی بدنه آن‌ها حک می‌شوند. علامت اختصاری میلگرد ابهر KFA است و حروف CT در کنار آن درج شده است که به شیوه تولید خنک شونده  اشاره می‌کند. این علائم نشان دهنده نام کارخانه تولید کننده، روش تولید، اندازه آج، قطر میلگرد و گرید آن است به طوری که به راحتی می‌توانید از خواص، مشخصات و کاربرد میلگرد مطلع شوید.

قیمت میلگرد سیادن ابهر

خرید و فروش و قمیت میلگرد ابهر

معاملات آهن‌آلات و همچنین خرید و فروش میلگرد ابهر تحت نفوذ عواملی زیادی است. شما باید در شرایط مطمئن و تقریبا پیش‌بینی شده نسبت به خرید میلگرد اقدام کنید. به طور کلی ارزش و بهای میلگرد بر حسب وزن و کیفیت آن محاسبه می‌شود، البته دلایل زیادی وجود دارد که بر قیمت روز و لحظه‌ای آن نیز تاثیرگذار است.

عوامل خارجی مانند نرخ دلار، تحولات اقتصادی در جهان همچون رکود اقتصادی و قیمت جهانی آهن، از یک طرف و عوامل داخلی نظیر میزان عرضه وتقاضا، هزینه مواد اولیه، هزینه تولید و سیاست‌های دولت، همگی از جلمه مواردی هستند که قیمت روز میلگرد را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند.

بنابر موارد مذکور، قیمت‌ها به صورت روزانه و حتی لحظه‌ای نوسان می‌کنند. در چنین شرایطی خرید و فروش نیز ریسک‌های خاص خودش را دارد. اما خوشبختانه شیوه‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانید بهای میلگرد را در بازار تحلیل و پیش‌بینی کنید.

لازم به ذکر است برای خرید میلگرد ابهر باید به نکات زیر توجه کنید:

انواع میلگرد

به طور کلی میلگردها به دو شکل ساده و آجدار در بازار وجود دارند و از لحاظ ظاهری و همچنین کاربردی نیز بسیار متفاوت هستند.

میلگرد ساده همانطور که از نامش پیداست مقاطع فولادی هستند که هیچگونه برآمدگی بر روی آن وجود ندارد یعنی صاف و یکدست است.

میلگردهای آجدار مفتول‌های فولادی هستند که در کارخانه حین فرآیند تولید ،تحت کشش یا نورد قرار گرفته و به شکل میله‌ای بلند در آمده و در مراحل بعدی بر روی آن عمل آج زنی صورت می‌گیرد. میلگرد آجدار به صورت شاخه‌ای در سه گرید A2,A3,A4 دسته بندی می‌شوند. میلگرد گرید A3 به لحاظ ظاهری آجدار و به شکل جناقی تولید شده بنابراین از سایر میلگردها قابل تشخیص است.

قیمت میلگرد سیادن ابهر

سایز میلگرد

میلگردهای ساخته شده در کارخانجات داخلی از سایز 8 الی 32 در دسترس خریداران قرار دارد. البته این نکته را مد نظر قرار دهید که در بعضی از واحدهای تولیدی، تمامی سایزها امکان تولید و ساخت را ندارند و برای تهیه سایز مورد نظر باید آن را به تامین‌کنندگان معتبر سفارش دهید.

کیفیت میلگرد

میلگردها از قراضه های آهن و شمش آهن تهیه می‌شوند و کیفیت آن دقیقا به کیفیت شمش‌های مصرفی وابسته است. متاسفانه برخی از تولیدکنندگان از مواد اولیه درجه یک و مرغوب استفاده نمی‌کنند. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم هنگام خرید میلگرد مشخصات فنی و استانداردهای ساخت آن را با دقت بخوانید. میلگرد سبک به این معنی است که میلگرد مورد اشاره سبک تر از استاندارد بوده و کیفیت خوبی ندارد. اصطلاح میلگرد سنگین نیز به این معنی است که وزن استانداردی داشته و از کیفیت خوبی برخوردار است.

استاندارد میلگرد

بیشتر فرآورده‌های آهنی و فولادی ساخت داخلی مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره « ISIRI3132»  تولید می‌شوند. برحسب این استاندارد تعریف شده، کارخانه‌ها موظف به اجرای آن بوده، به همین دلیل کیفت محصولات نیز مطلوب و مرغوب است.

امروزه شرکت‌های مختلف مطابق با سایر استانداردهای بین‌المللی اقدام به تولید محصولات خود می‌کنند. این استانداردها عبارتند از:

  • استاندارد انگلستان BS4449
  • استاندارد آمریکا ASTM A615
  • استاندارد روسیه GOST 52544
  • استاندارد آلمان DIN 488

بهترین قیمت میلگرد ابهر در آهن 28

فروشگاه آنلاین آهن 28 یکی از بزرگترین تامین‌کنندگان اصلی محصولات فولادی و آهن، به ویژه انواع میلگرد از کارخانجات معتبر داخلی است. برای راحتی کاربران و مخاطبان،امکان مشاهده بهترین قیمت میلگرد ابهر در سایت آهن 28 فراهم شده است.

کارشناسان مالی و متخصصی در مجموعه آهن 28 مشغول به کار هستند و  روزانه تحلیل و پیش‌بینی قیمت میلگرد را انجام داده و در سایت منتشر می‌کنند. از این رو مشتریان و خریداران با دنبال کردن قیمت‌ها از آهن 28 می‌توانند قیمت محصول موردنظر خود را رصد کرده و در بهترین زمان ممکن از نظر قیمت، آن را خریداری کنند.

این مجموعه محصولات بسیار با کیفیت را از واحدهای‌های تولیدی برتر با قیمتی کاملا مناسب به مشتریان خود عرضه می‌کند. تمامی اطلاعات شامل جدول سایز بندی و نمودار قیمت به همراه مشخصات فنی برای راحتی کاربران در دسترس قرار دارد اما چنانچه نیاز به اطلاعات کامل تر و مفصل‌تری درباره میلگرد‌ها دارید می‌توانید با کارشناسان آهن28 تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را اختیارتان قرار دهند.

siadden abhar

نمودار قیمت میلگرد ابهر

در حالت کلی قیمت میلگرد روند روال دقیق و مشخصی ندارد و در بسیاری از مواقع کاملا تحت تاثیر عوامل داخلی و خارجی، غیر قابل پیش بینی می‌شود. اما خوشبختانه راه‌های زیادی وجود دارند که به خریداران و کاربران کمک می‌کند تا بتوانند بهای این محصول را در بازار تحلیل و پیش بینی کنند.

نمودار قیمت میلگرد ابهر در سایت آهن 28 همیشه و در هر لحظه به روز است و البته کاربران می‌توانند قیمت‌های مختلف میلگرد را در بازه‌های زمانی کوتاه مدت، میان مدت و حتی بلندمدت مشاهده و بررسی کنند. به این روش، اطلاعات درست درباره روند بازار در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید با مقایسه قیمت میلگرد ابهر در بازه‌های زمانی مختلف، فرصت‌های مناسبی را برای خرید انواع میلگرد مورد نیاز خود شناسایی کرده و بهای خرید و فروش میلگرد را به صورت تقریبی مطابق با بودجه برآورد کنید.

اگر می‌خواهید میلگرد ابهر را در سایزهای مختلف و با قیمت بسیار مناسب در تناژ بالا تهیه و خریداری نمایید، آهن 28 به شما کمک می‌کند تا سفارش خود را از درب کارخانه تحویل بگیرید، بنابراین هزینه شما هم به مراتب کمتر می‌شود.

 

محصول قيمت
میلگرد 6.5 ساده A1 فولاد سیادین ابهر 
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: یکشنبه, 23 ارديبهشت 1403
26,090 تومان
میلگرد 5.5 ساده A1 فولاد سیادین ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: یکشنبه, 23 ارديبهشت 1403
26,090 تومان
میلگرد 25 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 22 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 20 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 18 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 16 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 14 آجدار A3 فولاد سیادن ابهر
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
نتایج 1 تا 8 از کل 13 نتیجه
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر