میلگرد فایکو

کارخانه میلگرد فولاد البرز ایرانیان که با نام اختصاری و تجاری فایکو شناخته می‌‎شود، یکی از کارخانه‌های تولید کننده محصولات فولادی است. یکی از مهم ترین محصولات تولیدی توسط این کارخانه که در پروژه‌های ساختمان سازی مختلف از آن استفاده می‌شود، میلگرد فایکو است. این کارخانه سالانه حدود 700 هزار تن میلگرد فایکو را روانه بازار می‌کند. از این رو بخش زیادی از میلگردهای مورد نیاز در صنعت ساختمان سازی با کمک این مجموعه تامین می‌شود. برای آشنایی و خرید میلگرد فایکو ساری، می‌‎توانید همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد قیمت، مشخصات و سایزبندی این میلگردها کسب کنید.

آشنایی با میلگرد فایکو ساری

آشنایی با میلگرد فایکو ساری

کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری، یکی از کارخانه‌های معروف تولید کننده انواع میلگرد در ایران است. این کارخانه در دو خط تولید مجزا، به تولید انواع محصولات فولادی در شکل‌ها و ابعاد مختلف اقدام کرده و توانسته محصولات خود را با بهترین کیفیت به بازار مصرف کشور عرضه کند. تولید انواع میلگردهای باکیفیت توسط این کارخانه، باعث شده ایران در زمینه تولید میلگرد به خودکفایی برسد و به واردات این میلگردهای فولادی با قیمت‌های گزاف نیازی نباشد.
میلگرد فایکو ساری تنها یکی از انواع محصولات موجود در این کارخانه است که با آخرین استانداردهای در نظر گرفته شده در داخل کشور ساخته می‌‎شود. این میلگردها می‌توانند نقش مهمی را در مقاوم سازی ساختمان‌ها و سازه‌های بتنی ایفا کنند. با این حال انتخاب صحیح میلگرد بر اساس وزن و سایزبندی آن، بسیار حائز اهمیت است. از این رو پیشنهاد می‌کنیم حتما برای خرید میلگرد فایکو ساری به مشخصات فنی و سایزبندی این محصولات توجه داشته باشید.

سایز بندی میلگرد فایکو ساری

شرکت تولید کننده میلگرد فایکو، انواع میلگرد ساده و آجدار ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند. محصولات موجود و تولیدی در این کارخانه شامل میلگرد آجدار یکنواخت با کد AJ400 و میلگرد آجدار دوکی با کد AJ400 و AJ500 می‌‎شوند. طول هر یک از شاخه‌های میلگرد فایکو ساری 12 متر بوده که با گرید A3 تولید و روانه بازار می شوند.
قطر میلگرد فایکو ساری 8 تا 32 میلی متر است که بسته به نیاز ساختمان، می‌توان از هر یک از این میلگردها استفاده کرد. بدیهی است که هر چقدر قطر میلگردهای فایکو بیشتر باشد، مقاومت آن‌ها نیز بالاتر می‌رود. پس برای سازه‌های سنگین بتنی باید از میلگردهای سنگین تر استفاده شود.
وزن هر شاخه میلگرد فایکو بسته به قطر آن متفاوت است. بدیهی است که هر چقدر قطر میلگرد بیشتر باشد، وزن هر شاخه نیز افزایش پیدا می‎‌کند. وزن میلگردهای فایکو ساری بین 4 کیلوگرم تا 75 کیلوگرم هستند. باید توجه داشت که تمامی میلگردهای فایکو ساری ساخته شده در این کارخانه، بر اساس استانداردهای مشخصی تولید می‌شوند و کیفیت بسیار بالایی دارند.

آشنایی با میلگرد فایکو ساری

علامت اختصاری میلگرد فایکو

FAICO-TC علامت اختصاری میلگرد فایکو است که می‌توانید با توجه به آن، این میلگردها را شناسایی کنید. متاسفانه برخی از فروشندگان میلگردهای فایکو، توجهی به علامت اختصاری درج شده روی میلگردهای فایکو ندارند و میلگردهای سایر کارخانه‌ها را به مردم می‌فروشند. از این رو شما حتما باید به عنوان خریدار میلگرد فایکو، به درج این علامت اختصاری روی این میلگردها توجه داشته باشید. چرا که بر روی تمامی شاخه‌های میلگرد فایکو این علامت اختصاری درج شده و بهترین راه تشخیص اصالت این میلگردها نیز همین است.

کیفیت میلگرد فایکو

در سال‌های اخیر کارخانه‌های متعددی به شمار کارخانه‌های تولیدی میلگرد افزوده شده‌اند و این موضوع باعث ایجاد رقابت در میان این کارخانه‌های تولیدی شده است. از این رو هر یک از کارخانه‌های تولیدی میلگرد مانند فایکو، در تلاش هستند که ضمن دریافت گواهینامه‌های کنترل کیفی، به کیفیت میلگردهای تولید شده توجه داشته باشند و مشتریان دائمی بیشتری را جذب کنند. جذب مشتری هم از لحاظ بالا بردن کیفیت و هم از لحاظ بالا بردن تنوع قابل انجام است.
شرکت فایکو توانسته محصولات بسیار متنوعی از جمله میلگردهای فولادی در حوزه ساختمان سازی را به مردم ارائه کند. به طوری که همه پیمانکاران و ساختمان سازهای حرفه‌ای می‌توانند میلگردهای ساختمانی و صنعتی مدنظر خود را از کارخانه میلگرد فایکو ساری خریداری کنند. در کنار حجم بالای تولیدات، کارخانه فایکو از بهترین تجهیزات برای تولید، کنترل و ارائه بهترین محصولات به صنعت استفاده می‌کند. به طوری که تمامی میلگردهای تولیدی توسط این کارخانه، تحت آزمایشات و تست‌های مختلف قرار می‎گیرند و در نهایت با توجه به استانداردهای موجود به مردم ارائه می‌شوند.
تمامی مشخصات فنی میلگرد فایکو پس از تولید، توسط واحد کنترل کیفیت با دقت بررسی می‌شوند تا محصول بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی داخل کشور، به مردم ارائه شود. از جمله تست‌هایی که بدین منظور انجام می‌شوند می‌توان به تست آنالیز شیمیایی، تست خواص مکانیکی، تست متالوژی و... اشاره کرد. نتایج تمامی این تست‌ها مطابق با استانداردهای ملی مورد بررسی قرار می‌گیرند و اگر محصول تولید شده در کارخانه دارای استانداردهای مشخص نبود، به بازار عرضه نمی‌شود. بنابراین، با وجود بروزترین تجهیزات جهت تولید و کنترل کیفی میلگردهای فایکو ساری، می‌توان این میلگردها را به عنوان باکیفیت‌ترین میلگردهای ساختمانی در نظر گرفت.

آشنایی با میلگرد فایکو ساری

گواهینامه ها و استاندارد میلگردهای تولیدی فایکو

یکی از افتخارات شرکت تولیدی میلگرد فایکو ساری، بهره مندی از استانداردهای ملی و بین المللی برای تولید میلگرد است. این شرکت توانسته به لطف استفاده از تجهیزات باکیفیت و رعایت یک سری استانداردها، گواهینامه‌های مختلفی نیز دریافت کند. از جمله استانداردهایی که تمامی محصولات فایکو بر اساس آن تولید می‌شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استاندارد ملی INSO3132
  • سه استاندارد بین المللی JISG3112، DIN488، A615M و ASTM A615 
  • 7 استاندارد بین المللی DIN EN 10056-2، DIN1025، ۱۰۲۶، DIN EN 12014، DIN 1028، DIN1029 و DIN 10024

فعالیت شرکت فایکو در زمینه صادرات

تضمین کیفیت میلگرد فایکو ساری فقط با ارائه یک سری اعداد و ارقام برای فروش و استانداردهای بین المللی امکان پذیر نیست. این شرکت توانسته در حوزه صادرات محصولات فولادی نیز حرف‌های بسیار زیادی برای گفتن داشته باشد. در واقع علاوه بر اینکه تمامی میلگردهای تولید شده در کارخانه فایکو، با استانداردهای ملی ساخته می‌شوند، برای تولید آن‌ها از استانداردهای بین المللی نیز کمک گرفته می‌‎شود.
از این رو محصولات تولیدی توسط شرکت فایکو به کشورهای دیگر نیز صادر می‎شوند و با توجه به رضایت کشورها، می‌‎توان نتیجه گرفت که میلگردهای فایکو ساری می‌توانند از هر جهت، نیازهای کشور را تامین کنند.

آشنایی با میلگرد فایکو ساری
نمودار قیمت میلگرد فایکو

قیمت میلگرد فایکو ساری بر اساس وزن، نوع میلگرد و همچنین قطر آن مشخص می‌‎شود. البته باید بپذیریم که میلگردهای تولید شده توسط این کارخانه، جزء میلگردهای باکیفیتی هستند که با قیمت مناسب به فروش می‌‎روند و یکی از دلایل محبوبیت محصولات تولیدی این کارخانه نیز همین موضوع است. با این حال مانند بسیاری از مصالح ساختمانی که با فولاد ساخته می‌‎شوند، میلگرد فایکو نیز دارای نوسان قیمت بوده و این موضوع می‌‎تواند برای پیمکارانی که قصد برنامه ریزی جهت خرید میلگرد فایکو ساری را دارند، یک دغدغه بزرگ ایجاد کند.
اولین عاملی که باعث تغییر قیمت میلگرد فایکو ساری می‌‎شود، وزن و قطر میلگرد است. هر چقدر قطر میلگردهای فایکو ساری بیشتر باشد، وزن آن‌ها بالاتر می‌‎رود و قیمت خرید این میلگردها نیز افزایش پیدا می‌کند. بنابراین، قیمت یک میلگرد با قطر 18 با یک میلگرد فولادی با قطر 32 کاملا متفاوت است. قیمت‌های مشخص شده توسط کارخانه، برای هر وزن از این میلگردها، در قیمت اصلی و قیمت روز میلگردها موثر هستند. فارغ از این موضوع آن چیزی که باعث تغییر قیمت میلگرد فایکو می‌شود، نوسانات قیمت ارز است. همچنین میزان عرضه و تقاضا، تحولات سیاسی و اقتصادی کشور و... نیز می‌توانند روی قیمت این میلگردها تاثیر بگذارند.
با توجه به اهمیت اطلاع از قیمت میلگرد فایکو ساری و تحلیل و بررسی تفاوت قیمت‌ها در چند روز گذشته، می‌توانید نمودار قیمت میلگرد فایکو را بررسی کنید. همچنین تیم آهن 28 در اصفهان، قیمت بروز این میلگردها را به شما اعلام می‌کند تا بر اساس نیاز خود بتوانید هر یک از میلگردهای تولید شده توسط برند فایکو را با قیمت مناسب خریداری کنید.

نمودار تغییرات قیمت میلگرد فایکو

خرید میلگرد فایکو با قیمت روز از آهن 28

میلگرد فایکو ساری تولید کارخانه فولاد البرز ایرانیان ساری است و به سایر شهر‎های ایران ارسال می‌شود. با این حال برای خرید این میلگردها، باید از طریق واسطه‌های موجود اقدام کنید. تیم آهن28 با هدف ارائه بهترین میلگردهای فولادی باکیفیت به مردم، امکان خرید انواع میلگرد فایکو را با قیمت روز برای شما فراهم می‌کند. می‌‎توانید برای خرید این میلگردها با قیمت مناسب و اطلاع از انواع سایزبندی این میلگردها، با کارشناسان آهن28 در ارتباط باشید تا توضیحات لازم به شما داده شود.

محصول قيمت
میلگرد 12 آجدار A3 فایکو
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,910 تومان
میلگرد 10 آجدار A3 فایکو
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
27,000 تومان
نتایج 9 تا 10 از کل 10 نتیجه
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر