میلگرد زاگرس

یکی از کارخانه‌های مطرح در حوزه تولید میلگرد، کارخانه صبا فولاد زاگرس شهرکرد است. این کارخانه در سال 1391 تاسیس شده و تا به امروز نیز به واسطه تولید محصولات باکیفیت توانسته بخشی از نیازهای ساختمان سازی در کشور را برطرف کند. با توجه به کیفیت بالای میلگرد صبا فولاد زاگرس شهرکرد، برای اطلاع از قیمت میلگرد زاگرس و همچنین خرید این میلگردها با بهترین قیمت و کیفیت در این مطلب با ما همراه باشید.

صبا فولاد زاگرس شهرکرد

صبا فولاد زاگرس شهرکرد

کارخانه صبا فولاد زاگرس، یکی از کارخانه‌های تولید کننده مقاطع فولادی است که در سال 1391 در شهرکرد راه اندازی شد. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 90 هزار تن مقاطع فولادی را دارد و توانسته نقش مهمی در کارآفرینی برای مردم شهرکرد و سایر شهرها ایفا کند. همچنین با ارائه محصولات متنوع فولادی توسط این کارخانه، ایران توانسته در این زمینه به خودکفایی برسد و نیازی به واردات میلگردهای مختلف وجود نداشته باشد.
شرکت صبا فولاد زاگرس در حال حاضر دارای دو مجتمع صنعتی در دو فاز تولیدی مقاطع فولادی و فولادسازی بوده و توانسته گام بزرگی را برای افزایش تولیدات داخلی در چهارمحال و بختیاری ایفا کند. کیفیت تمامی مقاطع فولادی تولید شده توسط این کارخانه از جمله میلگرد زاگرس، باعث شده تا مجریان و مهندسین ساختمان سازی این میلگرد را به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین محصولات فولادی بشناسند.
محصولات تولیدی در کارخانه صبا فولاد زاگرس شهرکرد بر اساس قوانین و استانداردهای ملی ایران تولید شده‌اند. از این رو از نظر کیفیت و قیمت مناسب، این محصولات محبوبیت زیادی در صنایع مختلف پیدا کرده‌اند. به طوری که می‌توان آن‌ها را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین میلگردهای ساختمانی در ایران شناخت.

سایز بندی میلگرد زاگرس

سایز بندی میلگرد زاگرس

یکی از مواردی که حتما باید در هنگام خرید میلگرد جهت نصب در ساختمان‌ها و صنایع مختلف به آن توجه داشت، سایز میلگرد است. میلگردهای موجود در بازار در هر کارخانه‌ای با سایزبندی مختلفی تولید می‌شوند تا بتوانند نیازهای متفاوت را برطرف کنند. سایزبندی میلگرد زاگرس نسبت به برخی از میلگردهای تولیدی در داخل کشور متنوع‌تر بوده و می‌توان برای پروژه‌های فوق سنگین نیز از این میلگردها استفاده کرد.
سایزبندی متداول میلگرد زاگرس در مراکز فروش این میلگرد، 10 تا 32 میلی متر است. اما محصولات تولیدی این کارخانه متنوع‌تر هستند و امکان خرید میلگرد آجدار تا سایز 40 میلی متر نیز وجود دارد. بنابراین، برای پروژه‌های سنگین که میلگرد فولادی 32 میلی متری جوابگو نیست، می‌توان از میلگردهای بزرگ‌تر تولید شده توسط این کارخانه استفاده کرد. وزن هر یک از میلگردهای تولیدی در کارخانه زاگرس شهرکرد بر اساس اندازه این میلگردها مشخص می‌شود. به طوری که هر چقدر سایز میلگرد بزرگ‌تر باشد، وزن آن نیز بالاتر می‌رود. از این رو یکی از معیارهای مهم برای سنجش کیفیت میلگردها، وزن آن‌ها می‌باشد.

گرید میلگرد زاگرس

توجه به گرید میلگرد زاگرس مانند سایزبندی این میلگرد اهمیت زیادی دارد. اکثر میلگردهای فولادی تولیدی توسط کارخانه‌های ایرانی دارای گرید A3 هستند. میلگردهای فولادی تولید شده با این گرید برای ساختمان‌ها و سازه‌هایی که نیاز به استحکام بالا دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. میلگردهای کارخانه صبا زاگرس به صورت آجدار تولید شده و به دو دسته آج 400 و 500 تقسیم بندی می‌شوند.
میلگردهای آجدار گرید A3 دارای ساختار ضربدری و یا به صورت هفت و هشت هستند که این موضوع یکی از راه‌های شناسایی این گرید از میلگرد است. با توجه به تنوع سایزبندی و کیفیت بالای میلگردهای آجدار زاگرس، می‌توان این میلگردها را در سازه‌های مختلفی مورد استفاده قرار داد.

کیفیت میلگرد صبا فولاد زاگرس شهرکرد

کیفیت میلگرد صبا فولاد زاگرس شهرکرد

ایمنی ساختمان و سازه‌هایی که با میلگردهای فولادی مقاوم سازی می‌شوند، بر اساس کیفیت این میلگردها تعیین می‌شود. بدیهی است که هر چقدر میلگردهای استفاده شده به عنوان میلگرد بستر یا مقاوم سازی سازه‌های بتنی، کیفیت بالاتری داشته باشند، می‌توان با ایمنی بیشتری از این محصولات استفاده کرد.
در حال حاضر شرکت صبا فولاد زاگرس شهرکرد دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 3132 است. محصولات تولیدی این کارخانه باکیفیت‌ترین محصولات فولادی در کشور هستند. زیرا تمامی میلگردهای تولید شده در این کارخانه، پس از تولید در آزمایشگاه کنترل کیفی می‌شوند و میزان سختی این محصولات مورد بررسی قرار می‌گیرند.
شرکت صبا فولاد زاگرس یک عهدنامه میان خود و مشتری امضا می‌کند که در آن به ارائه محصولات باکیفیت متعهد شده است. بنابراین، در صورتی که محصولات تولیدی توسط این کارخانه پس از آزمایش دارای مشخصات فنی و استحکام لازم مدنظر مشتری نباشند، میلگردها روانه بازار نمی‌شوند. از این رو تامین‌کنندگان میلگرد در بازار کشور می‌توانند با خیالی آسوده، انواع میلگرد صنعتی و ساختمانی را از این کارخانه معتبر خریداری کنند.

علامت اختصاری میلگرد زاگرس

یکی از ساده‌ترین راه‌های شناسایی میلگرد زاگرس، بررسی علامت اختصاری درج شده روی این میلگردها است. هر یک از میلگردهای تولیدی توسط کارخانه‌های داخلی با یک علامت اختصاری تولید می‌شوند که نشان دهنده اصالت این میلگردها است. کارخانه صبا فولاد زاگرس نیز برای محصولات خود علامت اختصاری در نظر گرفته تا مشتریان این کارخانه بتوانند به راحتی به اصالت کالای خریداری شده خود پی ببرند.
علامت اختصاری میلگرد زاگرس SFZ است. این علامت روی تمامی میلگردهای تولیدی توسط این کارخانه به صورت برجسته حکاکی می‌شود و می‌توانید با دقت به هر یک از شاخه‌های میلگرد و مشاهده این علامت اختصاری، متوجه اصالت این میلگردها شوید. همچنین علاوه بر این علامت اختصاری در دنباله این علامت نیز حروف CT حکاکی می‌شوند که نشان دهنده نحوه تولید این میلگردها است. این علامت نشان می‌دهد که میلگردهای زاگرس با روش ترمکس تولید شده‌اند.

علامت اختصاری میلگرد زاگرس

خرید و فروش میلگرد زاگرس

میلگرد زاگرس تولیدی در کارخانه صبا فولاد زاگرس شهرکرد یکی از باکیفیت‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است. همان‌طور که اشاره کردیم، این میلگردها با استاندارد ملی تولید می‌شوند و به دلیل استحکام بالایی که دارند، می‌توانند برای ساختمان سازی و صنایع مختلف استفاده شوند. همه میلگردهای زاگرس به صورت آجدار هستند و ساختار باکیفیت و مرغوبی دارند.
وزن میلگرد زاگرس نسبت به نمونه‌های مشابه در سطح قابل قبولی دارد و این نشان می‌دهد که این میلگردها می‌توانند در برابر فشار به خوبی از خود مقاومت نشان دهند. تمامی مزایای میلگرد زاگرس باعث شده تا افرادی که به میلگردهای ساختمانی و صنعتی نیاز دارند، خرید میلگرد زاگرس را در اولویت انتخابشان قرار دهند. البته باید توجه داشت که سایر میلگردهای تولیدی در داخل کشور نیز دارای مشخصه‌های فنی و استحکامی خوبی هستند؛ اما میلگرد زاگرس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با کیفیت بسیار بالایی به شما ارائه می‌شود.
مراکز فروش میلگرد زاگرس باید نمایندگی معتبر فروش این میلگردها باشند. متاسفانه با توجه به محبوبیت میلگرد آجدار زاگرس شهرکرد، بعضی از افراد سودجو از عدم آگاهی دیگران سو استفاده می‌کنند و میلگردهایی با نام میلگردهای زاگرس، ولی به صورت تقلبی به مردم ارائه می‌کنند، که این موضوع می‌تواند علاوه بر ضرر و زیان مالی، به کیفیت سازه‌های ساختمانی نیز آسیب بسیار زیادی وارد کند. بنابراین حتما باید برای خرید میلگرد آجدار A3 صبا فولاد زاگرس شهرکرد به مراکز فروش معتبر محصولات این کارخانه مراجعه کنید.

وزن میلگرد زاگرس شهرکرد

وزن میلگرد زاگرس شهرکرد

وزن میلگرد یکی از عوامل مهم در صنعت ساختمان‌سازی است. وزن میلگرد زاگرس شهرکرد به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

  • قطر میلگرد: هرچه قطر میلگرد بیشتر باشد، وزن آن نیز بیشتر خواهد بود. قطر میلگرد با واحد میلیمتر بیان می شود. قطر میلگردهای ساختمانی معمولا از 8 میلیمتر تا 32 میلیمتر است. هرچه قطر میلگرد بیشتر باشد، سطح مقطع آن نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه وزن آن نیز بیشتر خواهد شد.
  • طول میلگرد: طول میلگرد با واحد متر بیان می شود. طول میلگردهای ساختمانی معمولا 12 متر است. هرچه طول میلگرد بیشتر باشد، وزن آن نیز بیشتر خواهد شد.
  • نوع میلگرد: میلگردها به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می شوند. میلگردهای ساده سطح مقطعی صاف دارند، در حالی که میلگردهای آجدار سطح مقطعی آجدار دارند. میلگردهای آجدار نسبت به میلگردهای ساده وزن بیشتری دارند.
  • استاندارد میلگرد: میلگردهای ساختمانی معمولا مطابق با استانداردهای ملی یا بین المللی تولید می شوند. استانداردهای مختلف میلگرد، وزن های متفاوتی دارند. به عنوان مثال، میلگردهای مطابق با استاندارد ملی ایران (ISIRI 3132) وزن بیشتری نسبت به میلگردهای مطابق با استاندارد ASTM A615 دارند.
  • ترکیب شیمیایی فولاد: ترکیب شیمیایی فولاد بر وزن آن تاثیر می گذارد. هرچه ترکیب شیمیایی فولاد حاوی کربن بیشتری باشد، وزن آن نیز بیشتر خواهد بود. کربن یکی از عناصر اصلی تشکیل دهنده فولاد است و بر خواص مکانیکی فولاد، از جمله استحکام و سختی آن، تاثیر می گذارد.

در این بخش به بررسی وزن میلگردهای تولیدی کارخانه زاگرس در شهرکرد می‌پردازیم و تأثیر وزن بر قیمت آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

  • وزن میلگرد سایز 14 زاگرس شهرکرد: وزن میلگرد 14 این کارخانه حدودا 14.5 کیلوگرم است. برای تعیین دقیق وزن از ترازوهای مخصوص آهن‌آلات و فرمول‌های محاسباتی استفاده می‌شود.
  • وزن میلگرد 16 زاگرس: این سایز که بسیار کاربردی است، وزنی معادل 18.96 کیلوگرم دارد و برای مصارف متنوع ساختمانی استفاده می‌شود.
  • وزن میلگرد 18 زاگرس شهرکرد: وزن این میلگرد حدودا 23.5 کیلوگرم است. این نوع آجدار برای ساختمان‌سازی و افزایش استحکام بنا مناسب است.
  • تاثیر وزن بر قیمت میلگرد زاگرس: وزن هر شاخه میلگرد، که به عواملی چون جنس، ضخامت، طول و اندازه بستگی دارد، نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. مشتریان باید در زمان سفارش به این ویژگی‌ها توجه کنند.

در انتخاب میلگرد برای پروژه‌های ساختمانی، دانستن وزن دقیق میلگردها اهمیت دارد. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای برای خرید میلگرد مناسب پروژه خود داشته باشند.

سایز میلگرد (میلیمتر)وزن شاخه 12 متری (بر حسب کیلوگرم)وزن جدول اشتال (بر حسب کیلوگرم)
8 4.74 5
10 7.4 7.5
12 10.6 10.7
14 14.5 14.6
16 19 18.9
18 24 24
20 30 29.7
22 35.7 35.6
25 46.2 46.2
28 58 58
32 75.8 75.8

بهترین قیمت میلگرد زاگرس در آهن آلات 28

قیمت میلگرد زاگرس از سوی کارخانه تولیدکننده این میلگرد تعیین می‌شود و البته کارخانه نیز بر اساس فاکتورهای مختلفی قیمت روز میلگردهای خود را مشخص می‌کند. قیمت روز فولاد در ایران، نوسانات زیادی دارد، به طوری که با نوسانات قیمت دلار و ارز، قیمت فولاد نیز دچار تغییر می‌شود. همین موضوع باعث شده تا شاهد نوسانات زیادی در قیمت میلگرد زاگرس باشیم و برنامه‌ریزی برای تامین کنندگان این میلگردهای باکیفیت به یک امر سخت تبدیل شود.
با این حال در مراکز فروش میلگرد زاگرس شهرکرد مانند آهن 28، تلاش می‌شود که ضمن ارائه قیمت‌های به روز، واسطه‌ها برای خرید این میلگردهای ساختمانی حذف شوند تا بتوان هزینه خرید میلگرد را برای تامین کنندگان این مصالح ساختمانی پایین آورد. از این رو شما می‌توانید بهترین قیمت میلگرد زاگرس را در سایت آهن 28 مشاهده کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و مقایسه این میلگردها، می‌توانید با کارشناسان متخصص آهن 28 در ارتباط باشید.

نمودار قیمت میلگرد زاگرس

نمودار قیمت میلگرد زاگرس

نوسانات قیمت میلگرد زاگرس، خرید این میلگردها را به یک کار سخت و در عین حال پیچیده برای افرادی تبدیل کرده است که نیاز به برنامه ریزی برای قیمت این میلگردها دارند. مقایسه قیمت میلگرد زاگرس باید بر اساس سایز و وزن هر یک از میلگردهای تولیدی توسط این کارخانه انجام شود. نمودار قیمت میلگرد زاگرس نیز می‌تواند نوسانات قیمت این میلگرد را در بازار کشور مشخص کند. تحلیل عددی و کیفی نمودار، برای افرادی که به دنبال برنامه ریزی و یا پیش بینی قیمت میلگرد زاگرس در بازار هستند، می‌تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. از این رو ما در سایت آهن 28 نمودار دقیق قیمت برای میلگردهای تولیدی این کارخانه را ارائه کردیم و می‌توانید بر این اساس برای خرید میلگرد زاگرس شهرکرد برنامه ریزی کنید.

دفتر فروش میلگرد زاگرس

صبا فولاد زاگرس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران، دارای شبکه گسترده ای از دفاتر فروش در سراسر کشور می باشد. شما می توانید برای خرید میلگرد زاگرس به صورت حضوری یا غیرحضوری به یکی از این دفاتر مراجعه کنید.

راه های مختلف برای یافتن دفتر فروش میلگرد زاگرس:

سایت صبا فولاد زاگرس: در بخش "تماس با ما" در سایت صبا فولاد زاگرس می توانید لیست کامل آدرس و شماره تلفن کلیه دفاتر فروش این شرکت در سراسر کشور را مشاهده کنید.
نمایندگی های مجاز: صبا فولاد زاگرس محصولات خود را از طریق نمایندگی های مجاز در سراسر کشور به فروش می رساند. برای یافتن نمایندگی مجاز میلگرد زاگرس در شهر خود می توانید با اطلاعات تماس موجود در سایت صبا فولاد زاگرس یا با تماس با واحد فروش این شرکت تماس بگیرید.
فروشگاه های اینترنتی آهن و فولاد: بسیاری از فروشگاه های اینترنتی آهن و فولاد نیز میلگرد زاگرس را به صورت آنلاین به فروش می رسانند. شما می توانید با جستجوی عبارت "میلگرد زاگرس" در موتورهای جستجو مانند گوگل، فهرست این فروشگاه ها را پیدا کنید.

نکات مهم:

قبل از مراجعه به دفتر فروش میلگرد زاگرس، از نیازها و مشخصات محصول مورد نظر خود اطلاع کامل داشته باشید.
هنگام مراجعه به دفتر فروش، کد محصول و میزان متراژ مورد نیاز خود را به کارشناسان فروش اعلام کنید.
از پرسیدن هرگونه سوالی که در ذهنتان است خودداری نکنید.
حتما از فروشندگان مجوز و گواهینامه معتبر دریافت کنید.

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس به عوامل مختلفی از جمله نوع میلگرد، سایز، استاندارد، محل تحویل و شرایط بازار بستگی دارد. با این حال، برای اطلاع از قیمت روز میلگرد صبا فولاد زاگرس می توانید به منابع زیر مراجعه کنید:

سایت آهن 28: در این سایت می توانید قیمت روز میلگرد صبا فولاد زاگرس را در سایزهای مختلف مشاهده کنید. همچنین می توانید با ثبت نام در این سایت، از تغییرات قیمت میلگرد زاگرس به صورت روزانه اطلاع یابید.

قیمت میلگرد صبا فولاد زاگرس به طور روزانه نوسان دارد و ممکن است قیمت های ارائه شده در منابع مختلف با یکدیگر کمی تفاوت داشته باشند.
قبل از خرید میلگرد، از نیازها و مشخصات محصول مورد نظر خود اطلاع کامل داشته باشید.
از فروشندگان معتبر خرید کنید و حتما فاکتور دریافت کنید.

محصول قيمت
میلگرد 32 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
بروزرسانی: یکشنبه, 13 اسفند 1402
24,500 تومان
میلگرد 28 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
بروزرسانی: یکشنبه, 13 اسفند 1402
24,400 تومان
میلگرد 25 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,090 تومان
میلگرد 22 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,090 تومان
میلگرد 20 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,090 تومان
میلگرد 18 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,090 تومان
قیمت میلگرد 16 زاگرس
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 03 ارديبهشت 1403
25,090 تومان
میلگرد 14 آجدار A3 زاگرس شهرکرد
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
25,090 تومان
نتایج 1 تا 8 از کل 10 نتیجه
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر