میلگرد نیشابور

یکی از بهترین میلگردهای فولادی موجود در بازار، میلگرد نیشابور است. این میلگردها در سایز مشخص و با وزن متوسط تولید می‌شوند و می‌توانند در صنایع ساختمان سازی کاربردهای بسیار زیادی داشته باشند. با وجود نوسانات قیمت ارز در بازار کشور ایران، قیمت میلگرد نیشابور نیز به صورت روزانه تغییر می‌کند و لازم است که قبل از برآورد هزینه پروژه ساختمانی، از قیمت روز این میلگردها اطلاع پیدا کنید.

مجتمع فولاد خراسان


شرکت مجتمع فولاد خراسان، یکی از شرکت‌های تولیدی میلگرد در بازار کشور ایران است که در سال 1381 کار خود را آغاز کرد. محصولات این مجتمع تولیدی شامل میلگردهای آجدار و بیلت‌ها هستند که می‌توان آن‌ها را برای صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد. این مجتمع تولیدی فولاد، ظرفیت 550 هزار تنی تولید میلگرد دارد. همچنین 630 هزار تن بیلت و 1.6 میلیون تن آهن اسفنجی در این کارخانه تولید می‌شود.
کلیه محصولات تولیدی در مجتمع فولاد خراسان بر اساس استانداردهای ملی تولید می‌شوند. میلگردهای این مجتمع تولیدی شامل میلگردهای ساده، آجدار مارپیچ و میلگردهای آجدار جناقی هستند که هر کدام می‌توانند کاربردهای متنوعی در صنعت ساختمان سازی داشته باشند.

مجتمع فولاد خراسان

مشخصات فنی میلگرد نیشابور


میلگرد نوعی میله فولادی است که در بتن با هدف افزایش مقاومت کششی مورد استفاده قرار می‎گیرد. میلگردها با نام آرماتور نیز شناخته می‌شوند. سطح این میلگردها می‌تواند به صورت ساده یا آجدار باشد که کارخانه میلگرد نیشابور هر دوی این محصولات را تولید می‌کند. برای ساخت میلگردهای نیشابور از فولاد کربنی استفاده می‌شود که می‌تواند با فرآیند نورد گرم به شکل میله‌های گرد دربیاید.
هر یک از کشورهای جهان استانداردهای متفاوتی برای تولید فولاد و میلگرد دارند. این استانداردها با توجه به خواص مکانیکی فولاد در دسته بندی مشخصی قرار می‎گیرند و در نهایت می‌توانند گرید میلگردهای فولاد را مشخص کنند. میلگرد نیشابور در گروه میلگردهای باکیفیت ایرانی قرار می‌گیرد. تمامی میلگردهای نیشابور مطابق با آخرین استانداردهای ملی ایران تولید می‌شوند. این میلگردها می‌توانند مقاومت کششی 500 الی 600 مگاپاسکال و کشش تسلیم 340 تا 400 مگاپاسکال داشته باشند.

سایز بندی میلگرد نیشابور
سایز بندی میلگرد نیشابور


در یک دسته بندی کلی، می‌توان میلگردهای نیشابور را به سه گرید A1، A2 و A3 تقسیم بندی کرد. میلگردهای A1 و A2 کارخانه نیشابور به صورت مارپیچ و جناقی تولید می‌شوند. استاندارد به کار رفته برای ساخت این میلگردها، استاندارد روسی است. یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های میلگرد نیشابور، تولیدات متنوع این میلگردها از سایز 10 تا 32 میلی متر است.
البته بسته به نوع میلگرد (ساده، آجدار جناقی یا مارپیچی) سایزبندی این میلگردها نیز با هم متفاوت است. به طوری که سایز میلگردهای آجدار جناقی نیشابور، شامل 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 و 28 هستند. بسته به نوع کاربرد مد نظر، میلگردهای نیشابور می‌توانند با ابعاد مختلفی نیز خریداری شوند. در ادامه به متداول‌ترین سایزهای این میلگرد و کاربردهای آن اشاره می‌کنیم.

میلگرد 14 نیشابور


سایز 14 میلگرد نیشابور، یکی از پرکاربردترین میلگردهای تولید شده در مجتمع فولاد خراسان است. این میلگردها در مواقعی که نیاز به استفاده از یک میلگرد با مقاومت متوسط است، مورد استفاده قرار می‌گیرند.


میلگرد 16 نیشابور


میلگرد 16 نیشابور برای کاربردهای ساختمانی سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع در شرایطی که نیاز به مقاوم سازی ساختمان‌های سنگین باشد، می‌توان از این سایز میلگرد نیشابور استفاده کرد. از جمله کاربردهای این میلگرد می‌توان به مقاوم سازی ساختمان‌های بزرگ و دکل‌های نفتی اشاره کرد.

میلگرد 18 نیشابور


میلگرد سایز 18 نیشابور، مقاومت بیشتری در سازه‌ها ایجاد می‌کند و می‌تواند در دو نوع آجدار و ساده طراحی شود. بسته به کاربرد مدنظر می‌توان از هر دوی این میلگردها استفاده کرد. اما میلگردهای آجدار سایز 18 نیشابور به دلیل گیرایی خوبی که با بتن ایجاد می‌کنند، کاربرد بیشتری دارند.

میلگرد 20 نیشابور


به منظور مقاوم سازی پروژه‌های بسیار سنگین می‌توان از میلگرد سایز 20 و بالاتر استفاده کرد. معمولا در صنایع حساس مانند پتروشیمی و پالایشگاه‌ها از این نوع میلگرد استفاده می‌شود. همچنین برای ساخت دکل‌های نفتی، مقاوم سازی انواع ساختمان‌ها، ساخت ستون و... می‌توان از این میلگرد استفاده کرد.

علامت اختصاری میلگرد نیشابور

علامت اختصاری میلگرد نیشابور


یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در هنگام خرید میلگرد مجتمع فولاد خراسان به آن توجه داشته باشید، نحوه شناسایی این میلگردها است. یکی از ساده‌ترین روش‌ها به منظور شناسایی میلگردهای اصل نیشابور، توجه به علامت اختصاری این میلگردها است. KSC در واقع نشان دهنده میلگردهای نیشابور است. این علامت بر روی تمامی میلگردهای کارخانه خراسان درج می‌شود و می‌توانید آن را بررسی کنید.
دقت داشته باشید که قبلا در میلگردهای آجدار نیشابور از حرف N به عنوان یک علامت اختصاری استفاده می‌شد. اما در حال حاضر علامت اختصاری این برند تغییر کرده و به KSC تبدیل شده است. با توجه به اینکه علامت اختصاری میلگرد نیشابور این عبارت است، بسیاری از افراد فعال در حوزه ساخت و ساز، این میلگردها را با نام میلگرد KSC می شناسند.

خرید و فروش میلگرد نیشابور


با وجود کارخانه‌های معتبری همچون مجتمع فولاد خراسان، دیگر کشور ایران نیازی به واردات میلگردهای مورد نیاز برای صنعت ساختمان سازی نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از مردم و افراد فعال در حوزه ساختمان سازی، به خرید میلگرد نیشابور رو بیاورند. با توجه به کیفیت بالای این میلگردها و همچنین قیمت مناسب آن‌ها، خرید و فروش میلگرد نیشابور در بازار کشور بسیار رونق دارد. به طوری که حتی بسیاری از صنایع ساختمان سازی در شهرهای مختلف از این میلگردها استفاده می‌کنند.
خرید میلگرد نیشابور در شهرهای مختلف، کار ساده‎ای نیست و حتما لازم است که با یکی از مراکز فروش میلگرد مجتمع فولاد خراسان در ارتباط باشید تا علاوه بر دریافت قیمت به صورت روزانه، میلگرد مورد نیاز خود را تامین کنید. دغدغه مردم و کارفرمایان برای خرید میلگردهای آجدار و ساده نیشابور باعث شده تا فروشگاه‌های آنلاین مختلفی در این زمینه روی کار بیایند.

خرید و فروش میلگرد نیشابور

فروشگاه آهن 28، مرجع فروش انواع میلگرد نیشابور با بهترین کیفیت است. اگر نیاز به خرید میلگردهای نیشابور گرید A3 در سایزبندی های مختلف را دارید، می‌توانید از طریق شرکت آهن 28 این محصولات را سفارش دهید. فروشگاه آهن 28 مفتخر است که بهترین میلگردهای نیشابور را با قیمت مناسب به شما ارائه کند.


بهترین قیمت میلگرد نیشابور در آهن آلات 28


یکی از مواردی که همواره از سوی مشتریان آهن آلات 28 پرسیده می‌شود، قیمت روز میلگرد نیشابور است. همانطور که می‌دانید فلز آهن جزء فلزاتی است که قیمت آن به شدت تحت تاثیر قیمت ارز است. علاوه بر این‌که قیمت این فلز به صورت روزانه تغییر می‌کند، ممکن است در هر ساعت نیز شاهد نوسان قیمت در آن باشیم.
این موضوع می تواند دغدغه بسیار زیادی را در میان فعالان حوزه ساخت و ساز ایجاد کند. چرا که از یک طرف این دسته از افراد باید برای هزینه‌های پروژه ساختمانی خود برنامه ریزی کنند، از طرف دیگر قیمت این مصالح ساختمانی نوسان بسیار زیادی دارد. با این حال وجود یک مرجع اطلاع رسانی برای قیمت روز میلگردهای مجتمع فولاد خراسان، می‎تواند تا حد زیادی دغدغه این افراد را برای خرید میلگردهای نیشابور برطرف کند.

بهترین قیمت میلگرد نیشابور در آهن آلات 28


یکی از مواردی که هنگام استعلام قیمت روز میلگرد نیشابور باید به آن توجه کنید، سایز و طول شاخه این میلگردها است. همچنین میلگردهای آجدار با میلگردهای ساده قیمت متفاوتی دارند. بدیهی است که هر چقدر قطر میلگرد بزرگ‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. از این رو شما باید برای مقایسه قیمت‌های روزانه، میلگردهای دارای مشخصات یکسان را با یکدیگر مقایسه کنید. البته لازم به توضیح است که اختلاف قیمت هر شاخه از میلگردهای سایز کوچک با میلگردهای سایز بزرگ چندان محسوس نیست، ولی برای خرید عمده، این قیمت می‌تواند اختلاف زیادی داشته باشد.


فروشگاه آهن آلات 28 ضمن فروش انواع میلگردهای مجتمع خراسان، امکان مشاهده قیمت این میلگردها را به صورت لحظه‌ای به شما می‌دهد. در این فروشگاه قیمت‌ها به محض تغییر بروزرسانی می‌شوند و می‌توانید مطابق با نیاز خود، به خرید میلگرد نیشابور با قیمت مناسب اقدام کنید.

نمودار قیمت میلگرد نیشابور

نمودار قیمت میلگرد نیشابور


نوسان قیمت در میلگرد مجتمع فولاد خراسان تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی است که یکی از آن‌ها نوسانات قیمت فلز در بازار کشور ایران است. اگر به نمودار نوسان قیمت این میلگردها دقت کنید، متوجه می‌شوید که حتی در یک روز نیز تفاوت قیمت برای خرید این میلگردها وجود داشته است. بنابراین برنامه ریزی اصولی برای خرید میلگرد و همچنین برآورد هزینه‌های مقاوم سازی ساختمان‌ها و سازه‌ها با میلگرد به کمک تحلیل دقیق قیمت این مصالح ساختمانی قابل انجام است.


تحلیل و بررسی قیمت میلگرد نیشابور نیازمند یک نمودار دقیق است که بتواند داده‌های قیمتی را بر اساس تغییرات زمان به شما نشان دهد. ما در تیم آهن آلات 28 سعی کرده‌ایم که با توجه به نیاز شما، یک نمودار حرفه‌ای برای قیمت میلگردهای نیشابور ارائه کنیم. توجه داشته باشید که قیمت این میلگردها بر اساس یک شاخه مشخص شده است.

محصول قيمت
میلگرد 12 آجدار A3 نیشابور
تغییر قیمت: 90
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
26,410 تومان
میلگرد 10 آجدار A3 نیشابور
بروزرسانی: یکشنبه, 13 اسفند 1402
23,500 تومان
نتایج 9 تا 10 از کل 10 نتیجه
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر