میلگرد ابرکوه

یکی از کارخانه‌های تولید کننده انواع میلگرد در ایران، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه است. این کارخانه در استان یزد واقع شده و توانسته بخش زیادی از میلگردها و مصالح فولادی مورد نیاز پروژه‌های ساختمانی را تامین کند. در صورت نیاز به خرید میلگرد فولاد سرمد ابرکوه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آن، با ما همراه باشید.

کارخانه فولاد سرمد ابر کوه

کارخانه فولاد سرمد ابر کوه

کارخانه فولاد سرمد ابرکوه، یکی از کارخانه‌های تولیدی در حوزه میلگرد است. این کارخانه در سال 1391 در استان یزد تاسیس شد. در حال حاضر نیز این کارخانه با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و حامیان مالی، توانسته محصولات بسیار باکیفیتی را به مردم ارائه کند. توسعه این کارخانه به قدری بود که دو شرکت توسعه معدنی چادرملو که 65 درصد از سرمایه گذاری آن‌ها را مجتمع فولاد برعهده گرفته است، راه اندازی شدند.
کارخانه فولاد سرمد ابر کوه متشکل از مدیران و کارشناسان با سابقه در حوزه فولاد است که توانسته با تیم متخصص خود، بخش زیادی از مصالح فولادی مورد نیاز کشور را تامین کند. همچنین این کارخانه نقش مهمی در ایجاد اشتغال در یزد به عهده دارد. به طوری که نزدیک به 80 درصد از نیروهای کار را از اهالی استان یزد انتخاب کرده است. کارخانه میلگرد فولاد سرمد ابرکوه، توانسته با بهره مندی از واحد نورد، 450 هزار تن میلگرد را در طول سال تولید کند. همچنین یکی دیگر از انواع محصولات تولیدی توسط این کارخانه، شمش فولاد با ظرفیت اسمی سالانه 600 هزار تن است.

سایز بندی میلگرد ابر کوه

میلگرد فولاد سرمد ابرکوه، در مجتمع فولادی این کارخانه تولید می شود و به بازار کشور ایران ارائه می‌شود. میلگردهای تولید شده توسط این کارخانه به صورت آجدار هستند و در گرید A3 تولید می‌شوند. سایز میلگردهای سرمد ابرکوه بسیار متنوع است. به طوری که امکان خرید میلگردهای فولادی از سایز 8 تا 32 میلی متر در این کارخانه فراهم است. از این رو می‌توان بسته به نیاز پروژه ساختمانی و شرایط سازه بتنی برای مقاوم سازی، از این میلگردها استفاده کرد.

میلگرد فولاد سرمد ابر کوه

کیفیت میلگرد ابرکوه

میلگرد فولاد سرمد ابرکوه، از جمله میلگردهای تولیدی در داخل کشور بوده که با رعایت استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می‌شود. کیفیت این میلگرد به دلیل رعایت استانداردهای ملی بسیار عالی است. با این حال باز هم این کارخانه برای تضمین کیفیت میلگردهای فولادی خود از تکنولوژی‌های جدید نیز استفاده کرد. تکنولوژی تولید میلگرد فولاد این شرکت، STG ایتالیا است و بهترین میلگردهای ایرانی با دانش روز ایتالیا در این کارخانه تولید می‌شوند.

مشخصات فنی میلگرد سرمد ابرکوه

مشخصات فنی میلگرد سرمد ابرکوه مشابه با نمونه‌های خارجی است. این میلگردها را با تنش جاری 4000 هزار کیلوگرم بر سانتی متر مربع و تنش گسیختگی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع خریداری کرد. ضریب تغییر شکل این میلگرد فولادی 14 درصد است. به همین خاطر این میلگردها را به عنوان میلگردهای آجدار خشک و ترد می شناسند. میلگرد سرمد ابرکوه برای استفاده در مواقعی که به تغییر شکل میلگردها با زوایای تند نیاز است، مناسب نیست. همچنین امکان جوشکاری این نوع میلگرد نیز وجود ندارد.

میلگرد فولاد سرمد ابر کوه

کاربردهای میلگرد فولاد سرمد ابرکوه

یکی از مهم ترین مواردی که باید هنگام خرید میلگرد فولادی برای استفاده در ساختمان‌های مختلف به آن توجه شود، کاربردهای این میلگردها است. میلگرد فولاد سرمد ابرکوه، در گروه میلگردهای باکیفیتی قرار می‌گیرد که با تنش مشخصی تولید شده است. منظور از میزان تنش، حداکثر نیرویی است که می‌تواند به میلگرد وارد شود و باعث تغییر شکل آن شود. در صورتی که این میزان نیرو بیشتر از حد معمول و غیرقابل تحمل برای میلگرد فولادی باشد، میلگرد به همان شکل تبدیل خواهد شد و دیگر امکان برگشت و تغییر شکل آن وجود ندارد.
خاصیت برگشت پذیری میلگرد که با نام خاصیت الاستیسیته شناخته می‌شود، در میلگرد فولاد سرمد ابرکوه وجود ندارد. چرا که تولید میلگردهای فولادی با گرید A3 با روشی متفاوت انجام شده و این میلگردها به دلیل داشتن ساختار ترد و شکننده کاربردهای متفاوتی دارند.
میلگرد فولاد سرمد ابرکوه نمی‌تواند نیروی زیادی را در راستای خاصی تحمل کند و احتمال شکسته شدن آن در اثر نیروهای جانبی زیاد است. به همین خاطر معمولا این میلگردها در ستون‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین کاربردهای این میلگرد در مصارف صنعتی محدود بوده و بیشتر برای ساخت ساختمان‌های مسکونی استفاده می‌شود. به دلیل گیرش خوبی که میلگرد فولاد سرمد ابرکوه به واسطه آجدار بودن در ستون‌ها ایجاد می‌کند، می‌تواند به خوبی در ستون‌های بتنی مورد استفاده قرار بگیرد.

علامت اختصاری میلگرد ابرکوه

شناسایی میلگرد فولاد سرمد ابرکوه از طریق علامت اختصاری که روی این میلگردها نصب می‌شود، امکان پذیر است. هر یک از کارخانه های تولید کننده میلگرد در بازار ایران، روی میلگردهای تولیدی خود علامت اختصاری درج می‌کنند. علامت اختصاری میلگرد ابرکوه SAIS است. این علامت اختصاری روی تمامی میلگردهای آجدار شرکت ابرکوه درج شده و می‌توان با مشاهده این علامت، میلگردهای تولیدی این کارخانه را تشخیص داد. در کنار این علامت نیز علامت اختصاری CT درج می شود که C به معنای آج 400 جناقی است و T به معنای تولید این میلگرد به روش ترمکس است.

میلگرد فولاد سرمد ابر کوه

خرید و فروش میلگرد ابر کوه

میلگرد فولاد سرمد ابرکوه به دلیل داشتن خصوصیات فنی، توانسته به یکی از پرفروش‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران تبدیل شود. یکی از معیارهای سنجش کیفیت این میلگرد، وزن میلگرد سرمد ابرکوه است که خوشبختانه توانسته رضایت بسیاری از افراد متخصص در این حوزه را جلب کند. همچنین مناسب بودن قیمت این میلگرد نسبت به میلگردهای موجود در بازار، باعث محبوب شدن آن در بازار ایران شده است.
کیفیت بالا و سایر عوامل توضیح داده شده باعث رونق خرید و فروش میلگرد سرمد ابرکوه در بازار کشور شده است. شما می‌توانید برای خرید میلگرد ابرکوه به مراکز فروش این میلگرد مراجعه کنید. همچنین مجموعه آهن 28 توانسته با تکیه بر نیروهای متخصص و رایزنی با کارخانه‌های تولید کننده میلگرد، به فروش انواع میلگرد تولید شده در ایران اقدام کند.

بهترین قیمت میلگرد ابرکوه در آهن 28

قیمت میلگرد فولادی بر اساس عوامل بسیار متنوعی محاسبه می‌شود که یکی از مهم ترین آن‌ها کیفیت است. ما در آهن28 قیمت لحظه‌ای این میلگرد را رصد می‌کنیم و در اختیار شما قرار می‌دهیم. باتوجه به این که کیفیت میلگردهای فولادی بر اساس وزن آن‌ها مشخص می‌شود، برای اطلاع از قیمت دقیق لازم است نوع میلگرد را مشخص کنید تا با توجه به وزن آن قیمت را به‌دست آورید. هر چقدر وزن این میلگردها افزایش پیدا کند، کیفیت آن‌ها نیز بالاتر می‌رود و به واسطه این موضوع می‌توان دلیل تغییر قیمت در انواع مختلف این میلگرد را متوجه شد.

sarmad5

عامل دیگری که روی قیمت میلگرد سرمد ابرکوه تاثیر می گذارد، قیمت فولاد است. همان طور که می‌دانید، نوسانات روزانه زیادی در قیمت فولاد وجود دارد و این موضوع برنامه ریزی را برای افراد جهت خرید میلگردها سخت می‌کند. از این رو قیمت میلگرد ابرکوه باید به صورت روزانه و حتی ساعتی مشخص شود تا مهندسین و مجریان پروژه‌های ساختمانی با توجه به قیمت روز این میلگردها، اقدامات لازم را انجام دهند. برای اطلاع از به روزترین قیمت‌های میلگرد سرمد ابرکوه، می‌توانید با کارشناسان آهن28 در ارتباط باشید. همچنین قیمت این میلگرد در سایت آهن28 به صورت لحظه‌ای آپدیت می‌شود.

نمودار قیمت میلگرد ابرکوه        

همانطور که اشاره کردیم با توجه به نوسانات قیمت ارز و دلار در بازار ایران، قیمت میلگرد ابرکوه نیز دارای نوسانات بسیار زیادی بوده و نمی‌توان بدون توجه به این موضوع برای خرید میلگردهای ابرکوه برنامه ریزی کرد. بهترین راه برای پیش بینی قیمت میلگرد ابرکوه بررسی نمودار قیمت این میلگرد است. در نمودار قیمت میلگرد ابرکوه می‌توانید قیمت این نوع میلگرد را در روزهای گذشته ببینید و صعود و نزول قیمت را در روزهای آینده، تا حدودی پیش‌بینی کنید.

نمودار قیمت میلگرد سرمد ابرکوه

مجموعه آهن 28 با حذف واسطه های فروش میلگرد ابرکوه توانسته بهترین قیمت میلگرد سرمد ابرکوه را به شما ارائه کند. اگر نیاز به خرید میلگردهای فولادی با قیمت مناسب و کیفیت عالی دارید، می‌توانید در آهن 28 قیمت روز این میلگردها را مشاهده کنید و سفارش خودتان را ثبت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان آهن 28 در ارتباط باشید.

محصول قيمت
میلگرد 32 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 28 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 25 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 22 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 20 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 18 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,730 تومان
میلگرد 16 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
میلگرد 14 آجدار A3 فولاد ابرکوه
تغییر قیمت: ثابت
بروزرسانی: دوشنبه, 27 فروردين 1403
24,910 تومان
نتایج 1 تا 8 از کل 11 نتیجه
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر